Ekibimiz

Kara Harp Okulu işletme bölümü mezunu olan Aziz Akgül, Orta Doğu Teknik Üniversitesi işletme bölümünde MBA ve ABD Naval Postgraduate School'da MS yaptı. Ankara Üniversitesi işletme bölümünde doktorasını yaptı.

KOSGEB Başkanlığı, Başbakan Başmüşavirliği ve milletvekilliği yapmıştır. Hâlen kurucusu olduğu Türkiye İsrafı Önleme Vakfı'nda, mütevelli heyeti başkanı olarak yoksullara yönelik mikro kredi veren Türkiye Grameen Mikrofinans Programı'na öncülük etmektedir. İşletme, Yöneylem Araştırması, İstatistik, Savunma Sanayi ve Hepitalizm üzerine 17 kitap ve çok sayıda makalesi bulunmaktadır.

İktisat dalında A.B.D.’de Dartmouth College’den aldığı Lisans ve California Üniversitesi, Berkeley’den aldığı Doktora dereceleriyle 1972-1982 yılları arasında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde görev yaptı. 1982 ile 2001 yılları arasında Birleşmiş Milletler Ticaret ve Kalkınma Konferansı çerçevesinde çeşitli alanlarda – uluslararası ticaret, tarım ürünleri, doğal kaynaklar ve çevre sorunları – çalıştıktan sonra, aynı örgütün Emtia Bölümü başkanlığından 2006 yılında emekliye ayrıldı.

Halen Galatasaray Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler profesörüdür. Aynı zamanda T.C. Dışişleri Bakanlığı’na ve Birleşmiş Milletler Örgütüne kalkınma konularında katkılarda bulunmaktadır. Birleşmiş Milletler 4. En Az Gelişmiş Ülkeler Konferansı için bilimsel konularda Türkiye koordinatörü olarak atanmıştır. Temel ilgi alanları: küreselleşmiş dünyada kalkınma süreci ve küreselleşmenin yönetişimi, bu bağlamda devletler, uluslararası örgütler, özel sektör ve sivil toplum arasındaki ilişkiler ve her birinin görevleri, uluslararası ticaret ve uluslararası piyasaların nitelikleri, gelişmekte olan ülke firmalarının uluslararası değer zincirlerinde yer alması, doğal kaynak ve çevre yönetimi.

1994 yılına kadar, Türkiye’de ve yurt dışında çeşitli sınai ve mali kuruluşların, ticari bankaların genel müdürlüğünü, yönetim kurulu başkanlığını yaptı, kuruculuğunu üstlendi. 1994 yılından sonra Türkiye’de ve yurt dışında eğitim ve sivil toplum çalışmalarıyla ilgilendi ve yönetimlerinde bulundu. Enka Okulları’nın, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın kurucuları arasında yer aldı. Hâlen pek çok dernek ve vakıfta yönetim kurulu üyesi /mütevelli heyet üyesi/denetim kurul üyesi gibi gönüllü sorumluklar üstlenmekte, ayrıca çeşitli sanayi şirketlerinde yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır. SenDeGel Derneği’nin kurucularından olup hâlen derneğin yönetim kurulu başkanıdır.

Üsküdar Amerikan Lisesi’nden mezun olduktan sonra yurtdışında Bucknell Üniversitesi’nde İşletme ve Felsefe eğitimi aldı. Meslek alanı finans sektörü olan Kerim Urallı, Morgan Stanley ve Credit Suisse’de 6 yıl boyunca yatırım uzmanı olarak çalıştı. Bu şirketlerde Şirket Birleşmeleri ve İktisaplar departmanı ile Kurumsal Strateji departmanında danışman olarak çalıştı. Anılan yatırım bankalarının New York, Londra ve İstanbul ofislerinde görev yaptı. Son olarak, Türkiye’de Borusan Holding’de kurumsal strateji bölümünde çalıştı. Şu anda Afrika’daki en az gelişmiş ülkelere insani yardım amacı ile yola çıkmış SEN-DE- GEL derneğinin Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nda (Koruncuk – Bolluca Çocukköyü) çalışıyor. Kerim Urallı ayrıca 2012’den beri Sufizm ve Varlıksal Felsefe ağırlıklı soyut düşünce atölyeleri düzenliyor.

1982 yılında Ankara’da doğdu. TED Ankara Koleji’ni bitirdikten sonra Bilkent Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği bölümünde lisans, ODTÜ, Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. 10 yıldan fazla süredir çeşitli teknoloji firmalarında Danışman ve Proje Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Toplum Gönüllüleri Vakfı'nda üniversite yıllarında gönüllülük, akabinde mütevelli heyet ve yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. SENDEGEL Derneği kurucu üyelerindendir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

1997 Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan Aslı Ayşen Aydın, Türkiye’nin saygın kurumlarında pazarlama iletişimi ve marka yönetimi departmanlarında çalışarak itibar yönetimi konusunda çeşitli projelerde görev aldı. Kurumsal marka yönetimi ve pazarlama iletişimi alanında 18 yıllık bir deneyime sahip olan Aslı Ayşen Aydın, 2008 yılında o dönem çalıştığı uluslararası finans kuruluşu için Anne Çocuk Eğitim Vakfı ile ortaklaşa sosyal sorumluluk projesi geliştirdi. İstanbul’da dezavantajlı bölgelerde yaşayan ailelere yönelik okul öncesi eğitimi destekleyen bu proje kapsamında Aydın, kurum içindeki gönüllü organizasyonunu da inşa etti. Bu vesileyle Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarıyla daha yakın ilişkiler geliştiren Aydın, iş dışındaki yaşamında da şahsi olarak gönüllülük projelerinde yer almaya başladı. Sosyal ve ekonomik kalkınmaya yönelik daha neler yapabilirim’i araştırırken 2011 yılında yolu İbrahim Betil ile kesişti ve Sen De Gel Derneği’nin hem kurucusu hem de yönetim kurulu üyesi oldu. Halen iletişim ve marka danışmanlığı yapıyor.

Erzurum doğumlu olan Kaddafi Bozkurt ilk, orta ve lise eğitimini İzmir'de tamamladı. 2004 yılında Bilkent Üniversitesi matematik bölümünden mezun olduktan sonra bankacılık sektöründe, kurumsal pazarlama bölümünde iş hayatına başladı. 2008 - 2015 yıllarında IBTECH A.Ş. bünyesinde iş analisti ve takım lideri olarak çalıştı. 2016-2019 yıllarında Hemenal Finansman A.Ş. iş geliştirme ve strateji bölüm müdürü ve genel müdür yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra, 2019’dan itibaren QNB Finansbank Müşteri Deneyimi Ofisini yönetmektedir.

Sivil toplum kuruluşlarında gönüllü çalışmalarına üniversite yıllarında başlamış, Bilkent Üniversitesi toplumsal duyarlılık projelerinin kuruluş aşamasında proje koordinatörlüğü yapmıştır. Toplum Gönüllüleri Vakfı kurucu heyet üyesi olan Bozkurt, 2017-2021 yılları arasında Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın eş başkanlığı sürdürmüştür.

1992 yılında Istanbul Universitesi İşletme Fakültesi'den mezun oldu. 1994-1996 yıllarında İ.Ü.İşletme Fakültesinde Asistan olarak görev yaptı. 1996-2000 yılları arasında özel sektörde eğitim/danışmanlık firmasında çalıştı. 2000-2003 yılında Istanbul Bilgi Universitesi İşletme Fakültesi'nde asistan olarak görev yaptı. Toplum Gönüllüleri ve Çekül sivil toplum kuruluşlarında kurucu ve yönetim kurulu üyeliklerini 1995 - 2010 yılları arasında üstlendi. 2005 yılından bu yana Webdenal.com sanal mağazasının ortağı olarak özel sektörde çalışmaktadır.

Ege Üniversitesi Makine Mühendisliği eğitiminin ardından Baruch College, NY’da Yönetim Bilimleri ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde Uluslararası İşletmecilik ve Pazarlama eğitimlerini almıştır. Armaggan A.Ş. (www.armaggan.com) ve NAR Doğal Ürünler A.Ş. (www.nargourmet.com) şirketlerinde genel müdür olarak görev yapmakta ve BoraJet Havacılık A.Ş. şirketinde yönetim kurulunda görev almaktadır. Toplum Gönüllüleri Vakfı (www.tog.org.tr) mütevelli heyet üyesi, Turkish Coalition of America Türkiye Şubesi (www.turkishcoalition.org) yönetim kurulu üyesi ve Mutfak Dostları Derneği (www.mutfakdostlaridernek.org) kurucu üyesi olarak görev yapmaktadır.

1960 İstanbul doğumlu. Orta ve Lise öğrenimini Avusturya Ticaret Lisesi’nde Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini Viyana Ekonomi Üniversitesi –İşletme Bölümü’nde bitirdi. 2010 yılında Bilgi Üniversitesi Avrupa Birliği Enstitüsünde ikinci yüksek lisans tezini yazdı. Tekstilbank’ta Kredi Pazarlamacı ; Otari Tours ‘da Kongre ve Seminerler yöneticisi oldu. Topkapı Endüstri A.Ş de Yönetim Kurulu Üyesidir. Kadınların ve gençliğin güçlendirilmesinin geleceğe yapılacak en önemli yatırım olduğunu düşündüğü için, sivil toplumda yaşama ait bir şeyler yapabilmek niyeti ile: Toplum Gönüllüleri Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi, Avusturya Liseliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, ALD Kadın Platformu Üyesi, Kagider (Kadın Girişimciler Derneği ) Üyesidir. Almanca, İngilizce,Fransızca bilir. Evli ,iki çocuk annesidir.

1984 Karadeniz Ereğli doğumlu olup, öğrenimini Bursa Anadolu Lisesi ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. Halen İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak özel bir hukuk bürosunda avukat olarak çalışmaktadır. 2005'ten beri Toplum Gönüllüleri Vakfı başta olmak üzere çeşitli sivil toplum kuruluşlarınca yürütülen gençlik, insan hakları, işitme engelliler, üreme sağlığı ile ilgili sosyal sorumluluk projeleri ve gönüllü çalışmalarında yer almaktadır.

1994 yılına kadar, Türkiye’de ve yurt dışında çeşitli sınai ve mali kuruluşların, ticari bankaların genel müdürlüğünü, yönetim kurulu başkanlığını yaptı, kuruculuğunu üstlendi. 1994 yılından sonra Türkiye’de ve yurt dışında eğitim ve sivil toplum çalışmalarıyla ilgilendi ve yönetimlerinde bulundu. Enka Okulları’nın, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın kurucuları arasında yer aldı. Hâlen pek çok dernek ve vakıfta yönetim kurulu üyesi /mütevelli heyet üyesi/denetim kurul üyesi gibi gönüllü sorumluklar üstlenmekte, ayrıca çeşitli sanayi şirketlerinde yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır. SenDeGel Derneği’nin kurucularından olup hâlen derneğin yönetim kurulu başkanıdır.

Yasemin Vargı Emirdağ, MV Holding’in Yönetim Kurulu üyesidir. Ayrıca TED İstanbul Koleji, Contemporary İstanbul Genç Danışma Konseyi ve toplumda davranış değişikliğini teşvik ederek temiz ve sürdürülebilir bir dünya yaratmak amacıyla 2015 yılında kurulan Çöpüne Sahip Çık Vakfı gibi birçok STK’nın yönetiminde görev yapmaktadır.

Kariyerine Sanat Yönetmeni olarak başlayan Yasemin, yıllar içinde otel ve ofis mekanları için çeşitli sanat projelerinin küratörlüğünü yaparak, sanat yoluyla toplumsal farkındalığı teşvik etti. Ayrıca New York’ta Çağdaş Sanat üzerine dijital bir platform olan ArtSpeak.NYC’nin Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapmaktadır.

Emirdağ, lisans derecesini 2008 yılında Miami Üniversitesi İletişim Bölümü’nde tamalamış, sonrasında Londra’daki Christie’s’den Modern ve Çağdaş Sanat alanında yüksek lisans derecesi almıştır.

1973 senesinde İstanbul’da doğan Senem Gürün, Galatasaray lisesinin ardından Georgetown University’den mezun olmuştur. Uzun yıllar pastacılık konusunda kendi işini yapmış, şu anda serbest çalışmaktadır. 20 senedir Toplum Gönüllüleri Vakfı gönüllüsü ayrıca şimdiki yönetim kurulu üyesidir. Evli ve 2 kız annesidir.

İstanbul Üniversitesi işletme mezunudur. Deloitte Bağımsız Denetim, Garanti Bankası, Eksonser Dış Ticaret ve Öğretmen Akademisi Vakfı’nda çalışmıştır. Hâlen Stantec Mühendislik Şirketi'nde serbest muhasebeci mali müşavir olarak görev yapmaktadır.

1967 yılında Sivas’ta doğan Sema Sezer, Vefa Poyraz Lisesi’nden mezun olmuştur. Uzun yıllar çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak yer almış, Haseki Kadın Vakfı, Hanımlar İlim ve Kültür Derneği ve Hazar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nde farklı dönemlerde gönüllü olarak çalışmış ve yönetim kurulu üyeliği de yapmıştır. Üç çocuğu ve iki torunu bulunmaktadır.

1989, İstanbul doğumludur. Koç Lisesi’nin ardından Koç Üniversitesi’nde elektronik mühendisliğinden mezun olmuş, yüksek lisans eğitimini Amerika’da Purdue Üniversitesi’nde, endüstri yönetimi alanında tamamlamıştır. Aile işleriyle ilgilenmekte olup güneş enerjisi alanında yatırımları bulunmaktadır. Bir yandan sivil toplum ile ilişkilerini de devam ettiren Akşehirlioğlu, aynı zamanda Ashoka ASN üyesidir. Ayrıca, Üsküdar Üniversitesi’nde Tasavvuf alanında yüksek lisans çalışmasını sürdürmektedir.

1968 yılında Kayseri’de doğan Nuh Hakan Oflazer, ilk ve orta öğrenimini, TED Kayseri Koleji’nde tamamladı. Hacettepe Üniversitesi İngiliz dil bilim mezunudur. Uzun yıllar devam eden serbest ticaret tecrübesinden sonra kurumsal hayata geçiş yapmıştır, on yıldır Nef’te üst düzey yönetici olarak görevine devam etmektedir. Aynı zamanda SenDeGel Derneği yönetim kurulu üyesidir.

19 yıllık profesyonel iş yaşamında İnşaat-Turizm- İlaç-Kimya sektörlerinin satış-pazarlama departmanlarında değişik kademelerinde görev almıştır.2007 yılında kurmuş olduğu Hardura Sigorta Ara. Hiz. Ltd. Şti. de iş yaşamına devam etmektedir. Anadolu Ün. İşletme Lisans, Selçuk Ün. SBF. Yönetim Organizasyon Bilim Dalı Yüksek Lisans derecesine sahiptir. Evli ve 1 kız çocuğu babasıdır.

1975 yılında Ağrı’da doğan Dara Aslan, Aziziye Lisesi’nden mezun olmuştur. 2010 yılından itibaren Türkiye Paraşüt Federasyonu’nda kayıtlı profesyonel paraşütçüdür. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Tüm Afrika’nın Dostları Derneği gibi sivil toplum kuruluşları yönetiminde aktif olarak yer almaktadır. Evli ve iki kızı bulunmaktadır.

1985 senesinde Adana Tufanbeyli Lisesi’nden mezun olduktan sonra, aynı yıl girdiği Marmara Üniversitesi İİBF İngilizce Uluslararası İlişkiler bölümünü 1990 yılında bitirmiştir. 1990-1991 yıllarında uluslararası demiryolu taşıması faaliyetleri yürüten Transtren’de iş hayatına atılmıştır. 1991-1992 yıllarında askerlik yükümlülüğünü Kara Harp Okulu Bilgi Toplama ve Yayınlama Dairesinde yedek subay olarak yerine getirmiştir. 1992 yılında katıldığı Arkas Holding’de sırasıyla denizyolu, karayolu, forwarding, lojistik, demiryolu bölümlerinde çalışmıştır. Holdingin demiryolu ağının değişik bölgelerdeki demiryolu terminalleri ile birlikte oluşturulması, Türk limanları arasında konteyner gemileri ile kabotaj taşımalarının hayata geçirilmesi, Arkas Lojistik’in BDT ülkelerinde yapılanması gibi stratejik görevler üstlenmiş ve askılı konteyner, reefer konteyner taşıma amaçlı jeneratörlü dorse, inner liner bag ile dökme yüklerin taşınması, flexitank ve coiltainer gibi özel taşıma ekipmanlarının geliştirilmesinde rol üstlenmiştir. 2017 yılından bu yana aynı holdingin, malzeme elleçleme ve depo ekipmanları üreticisi Alman STILL GmbH ile ortaklığı olan STILL Arser firmasının yönetim kurulu üyeliği ve genel müdürlük görevlerini yürütmektedir.

İstif Makinaları Dağıtımcıları ve İmalatçıları Derneği ISDER’in yönetim kurulu üyeliğinin yanı sıra, yarı zamanlı olarak üniversitede “Uluslararası Ticarette Lojistik” dersleri vermektedir.

İyi derecede İngilizce bilen Mustafa Çiper evli ve iki çocuk sahibidir.

Bilkent Endüstri Mühendisliği’nden mezun olduğu 2011 yılından bu yana, özel sektörde kariyerine devam etti. Yaklaşık 15 yıl boyunca, Türkiye ve yurtdışında bir çok kurumsal firmada dijital dönüşüm ve e-ticaret alanında danışmanlık ve ekip liderliği yaptı. Kurumsal kariyerinin yanı sıra; Sabancı Gönüllülerinde proje yöneticiliği, Değiştiren Adımlar Derneği’nde program koordinatörlüğü, Açık Açık Derneği’nde kurucu üye olarak çalıştı. Sen de Gel gönüllü faaliyetlerine devam ederken yurtdışında e-ticaret alanında danışmanlık vermeye devam etmektedir.

2006 yılında Toplum Gönüllüleri Vakfı'nda (TOG) sivil toplum ve gönüllü çalışmalar ile tanıştı. 2006-2011 yılları arasında TOG, Ulusal Gençlik Parlamentosu, Gençlik Meclisi ve Deniz Temiz Turmepa Derneği gibi sivil toplum kuruluşlarında gönüllü, eğitmen ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak sorumluluklar üstlendi.

2011 yılında Kırıkkale Üniversitesi elektrik-elektronik mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra TOG çatısı altında; 2011-2015 yılları arasında eğitim koordinatörü, 2015-2019 yılları arasında kaynak ve iş geliştirme koordinatörü, 2019-2020 yılları arasında saha departmanı yöneticisi olarak yer aldı. Hâlen vakıfta, gönüllü çalışmalar direktörü sorumluluğunu yürütmektedir.

2018 yılından bu yana SenDeGel Derneği’nin denetim kurulunda yer alan Mehmet Bahadır, birlikte iyi yaşam, dayanışma ve refah içinde yaşayan bir toplum ideallerine yönelik gönüllü çalışmalarına gençliğin enerjisi ile ulaşılacağına inanmaktadır.

20 yılı aşkın zamandır profesyonel olarak moda markalarında yöneticilik yapan Bike hanım STK’ları neler yaptığını takip ediyor, “nasıl destek olabilirim derken”, Sen De Gel Derneğinin kurulma aşamasında İbrahim Betil ile tanışıyor. Derneğimizde yer almaya karar veriyor ve denetim kurulu görevini üstleniyor. Bike hanımın yorumu: “Binlerce km ötemizdeki bir coğrafyada, hiç tanımadığım insanlara dokunup, çok küçük kaynaklarla bile hayatlarını değiştirebileceğimizi gördüm. Daha iyi bir Dünya için sen de gel’sene.”

Yugoslavya göçmeni olarak 1959 yılında Türkiye’ye gelmiştir. 2020 yılında Anadolu Üniversitesi açıköğretim bölümünden mezun oldu. Mercedes-Benz, MUDO, Pizza House, King Paolo- Ersoysan Ayakkabı, SOHİC-Sezgin Group ve son 8 yıldır da Branditbeyond Prodüksiyon Şirketi’nde muhasebe uzmanı olarak görev yapmaktadır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Finansal Matematik bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra uluslararası bir bağımsız denetim kuruluşunda Denetçi olarak çalışmaya başlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesinde MBA eğitiminin ardından uluslararası bir şirkette halen Danışman olarak çalışmaktadır. Toplum Gönüllüleri Vakfı'nda üniversite yıllarında gönüllülük, akabinde yönetim kurulu ve mütevelli heyet üyeliği yapmıştır. SENDEGEL Derneğinin kuruluşundan beri Denetim Kurulu üyeliğine devam etmektedir. Bunun yanında farklı alanlarda çalışan çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kurucu üyelik, yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelikleri yapmıştır. İngilizce ve Almanca dillerini bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1982 yılında Ankara’da doğdu. TED Ankara Koleji’ni bitirdikten sonra Bilkent Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği bölümünde lisans, ODTÜ, Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. 10 yıldan fazla süredir çeşitli teknoloji firmalarında Danışman ve Proje Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Toplum Gönüllüleri Vakfı'nda üniversite yıllarında gönüllülük, akabinde mütevelli heyet ve yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. SENDEGEL Derneği kurucu üyelerindendir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Erzurum doğumlu olan Kaddafi Bozkurt ilk, orta ve lise eğitimini İzmir'de tamamladı. 2004 yılında Bilkent Üniversitesi matematik bölümünden mezun olduktan sonra bankacılık sektöründe, kurumsal pazarlama bölümünde iş hayatına başladı. 2008 - 2015 yıllarında IBTECH A.Ş. bünyesinde iş analisti ve takım lideri olarak çalıştı. 2016-2019 yıllarında Hemenal Finansman A.Ş. iş geliştirme ve strateji bölüm müdürü ve genel müdür yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra, 2019’dan itibaren QNB Finansbank Müşteri Deneyimi Ofisini yönetmektedir.

Sivil toplum kuruluşlarında gönüllü çalışmalarına üniversite yıllarında başlamış, Bilkent Üniversitesi toplumsal duyarlılık projelerinin kuruluş aşamasında proje koordinatörlüğü yapmıştır. Toplum Gönüllüleri Vakfı kurucu heyet üyesi olan Bozkurt, 2017-2021 yılları arasında Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın eş başkanlığı sürdürmüştür.

Kastamonu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamladı. 2011 yılında Sompo Japan Sigorta’da stajer olarak iş hayatına başladı. 2012 yılında Nur Yapı’da satış sorumlusu olarak çalıştı. 2013 yılında CTG Planet TEK’de Genel Müdür Asistanı olarak görev aldı. 2013 Temmuz ayı itibariyle Yeniçağ Danışmanlık firmasın’da İbrahim Betil’in Asistanı olarak çalışmaya başladı. Bu görevinin yanında Sen De Gel Derneği’nde Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Sekreterlik yapıyor. Birçok sivil toplum kuruluşunun gönüllülük faaliyetlerinde yer almaya devam ediyor.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun olduktan sonra Türkiye’de çeşitlik ticari kuruluşlarda çalıştı, yönetici görevler üstlendi. 2014 yılına kadar pek çok sivil toplum kuruluşunda gönüllü faaliyetlerine devam etti. 2014 Ocak ayı itibariyle Sen De Gel derneğinin en az gelişmiş ülkelerde yürüttüğü sürdürülebilir kalkınma çalışmalarının koordinasyonu göreviyle Afrika’ya gitti. Halen Sen De Gel derneğinin genel koordinatörü olarak görev yapmaktadır.